Reagon Anita Muçaj, ka disa fjalë për Dj Dagz

Shumë fytyra publike kanë reaguar për situata të caktuara gjatë kësaj sezone të “Big Brother Vip”.

Këtë herë ka reaguar Anita Muçaj, në llogarinë e saj në Instagram, përmes postimeve në InstaStory.

Ajo tha disa fjalë per banorin nga Kosova, Dj Dagz dhe situatën e biletës kthyese të Einxhelit.

Duket se Anita e përkrah Dagzin, pasi që në mbishkrim të fotos kishte shkruar “Te dua vëlla”.

Lajme me shume...