Reagon Bearti pasi Tea u shfaq me vello


Nuk vonoi shumë

Para pak minutash, Tea Trifoni, ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me vello të bardhë.

Kjo foto ngjalli shumë dyshime se Tea është drejt martesës, edhe pse ajo nuk ka dhënë detaje.

Nuk vonoi shumë, ish i dashuri i saj, Bearti, publikoi një story në veturën e tij luksoze ku shkruajti

“Hmm” dhe i kërkoi nga fansat ta pyesin çfarë të duan.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...