Real Madrid e do transferimin e këtij mesfushori

Real Madridi, po shkon drejt ndjekjes dhe transferimit të Mason Mount mes zhgënjimit të tij te Chelsea,zbulon Fichajes.

Reprezentuesi anglez mendon se Blutë nuk po përmbushin atë që ai shpreson në një kontratë të re dhe tani mund të kërkojnë të detyrojnë një largim, përcjell ORAinfo.

Madridi kryeson garën nëse ai largohet, me Manchester City dhe Bayern Munich gjithashtu janë në garë për mesfushorin anglez./ORAinfo/

Lajme me shume...