Remzie Osmani reklamon shtëpinë dhe veturën super luksoze

Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Së fundmi reja e saj Gzimja ka publikuar një foto ku shihet Remzia me nipin dhe mbesën. Ajo ka pozuar para shtëpisë dhe veturës mjaft luksoze./InfoKosova/ Shiko foton:       The post Remzie Osmani reklamon shtëpinë dhe veturën super luksoze appeared first on Ora24.tv.

Remzie Osmani reklamon shtëpinë dhe veturën super luksoze

Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

Së fundmi reja e saj Gzimja ka publikuar një foto ku shihet Remzia me nipin dhe mbesën.

Ajo ka pozuar para shtëpisë dhe veturës mjaft luksoze./InfoKosova/

Shiko foton:

 

 

 

The post Remzie Osmani reklamon shtëpinë dhe veturën super luksoze appeared first on Ora24.tv.