Rina Balaj nxjerr asetet e saj bombastike në bikini

Bora dhe Donaldi kapen bashkë në Jug, nisen me gomone për…

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

Gjatë ditës, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat shfaqet me bikini.

Në këto imazhe ajo nuk heziton t’i ekspozojë linjat e saj bombastike. /ORAinfo/

Bora dhe Donaldi kapen bashkë në Jug, nisen me gomone për…

Bora dhe Donaldi kapen bashkë në Jug, nisen me gomone për…

Bora dhe Donaldi kapen bashkë në Jug, nisen me gomone për…