Robert Berisha sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i bën


Këngëtari sot feston ditëlindjen. Robert Berisha mbush 43 vite.

Ai ka lindur me 28 janar në vitin 1978, Roberti mori urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij.

Robert Berisha është njëri nga artistët e estradës i cili ka vite që është pjesë e skenës muzikore duke i qëndruar besnik publikut me projekte të shumta muzikore.

Ndryshe, nga jeta personale këngëtari ka qenë i martuar me Nora Istrefin por çifti u ndanë pas 13 viteve martesë.

Ish-çifti nga martesa e tyre kanë një vajzë Renen.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...