Roberti me të dashurën në pushime, Nora i bën “diss” me foto provokuese

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Jeta e saj profesionale gjithmonë ka qenë në fokus, por ajo private gjithmonë ka zgjuar interes të madh, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me Robert Berishën bëri bujë të madhe, e zhurmë të madhe bëri edhe ndarja e tyre.

Tani, Roberti ka nisur një romancë të re me Laureta Maçidoncin dhe bashkë kanë shkuar në pushime.

E Nora, duket se nuk po i bëjnë përshtypje këto lëvizje të Robertit. Ajo më shumë është duke i kujdesur për vetën e saj.

Në fotot e fundit ajo është më përvëluese se kurrë./ORAinfo/