Roberti pasi konfirmoi lidhjen ia ndalon këtë gjë të dashurës së re

Babai i katër djemve të zhdukur refuzon ADN-në: “I pres të gjallë”

Robert Berisha ia ndalon këtë gjë të dashurës së re.

Roberti dhe Laureta janë çifti më i ri në showbizin kosovar.

Dyshja publikojnë vazhdimisht imazhe, duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit që kanë, shkruan Kosovarja.

Në një imazh të fundit, ku e ka publikuar Laureta, tregon që Roberti e pengon në realizimin e një videoje.

Babai i katër djemve të zhdukur refuzon ADN-në: “I pres të gjallë”

Me buzëqeshjen në fytyrë, ajo tregon lumturinë që po përjetojnë së bashku.