Roberti shfaqet nga izolimi, pas kësaj pamje Nora do t’i bie pishman që është ndarë nga ai

Këngëtari i mirënjohur, Robert Berisha ka tash e disa ditë që ka dal nga karantina.

Ai ka qëndruar në Qendrën e Studentëve për dy javë pasi ka ardhur nga Stambolli, shkruan ORAinfo.

Roberti e ka dhënë lajmin se e ka bërë testin për koronavirus dhe ka rezultuar negativ, e tashmë është kthyer në shtëpi.

Sonte ai ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Duket se pas kësaj pamje, Nora do t’i bie pishman për ndarjen nga ai./ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !