Robertit i ndodhi një gjë shumë e keqe, kërkon ndihmën tuaj

Miriam Cani pa pikë grimi, befason me këtë pamje

Këngëtari i mirënjohur, Robert Berisha ka tash e disa ditë që ka dal nga karantina.

Ai ka qëndruar në Qendrën e Studentëve për dy javë pasi ka ardhur nga Stambolli, shkruan ORAinfo.

Roberti e ka dhënë lajmin se e ka bërë testin për koronavirus dhe ka rezultuar negativ, e tashmë është kthyer në shtëpi.

Sot përmes një postimi ai ka treguar se dikush ka hapur një llogari fake në emër të tij në Facebook dhe kërkon që ta raportoni./ORAinfo/

Miriam Cani pa pikë grimi, befason me këtë pamje

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !