Roma – Man Utd, dështon transferimi i madh

Pjanic tregon kur do të largohet përfundimisht nga JuventusDështon marrëveshja Roma – Man Utd për Smalling. Sipas raportimeve të fundit, Chris Smalling ka luajtur lojën e tij të fundit për Romën, pasi negociatat me Manchester United dështuan përfundimisht. Tashmë kishte vetëm një shpresë të vogël për të bërë marrëveshjen, por shtysa e fundit e djeshme për të rritur ofertën e tyre dështoi përsëri. Pjanic tregon kur do të largohet përfundimisht nga Juventus Manchester United kërkon mbi 20 milionë euro për qendërmbrojtësin që mbush 31 vjeç në nëntor, pasi Roma pagoi 3 milionë euro për huazimin sezonal. Sky Sport Italia tani zbulon se një ofertë me rritje u refuzua sërish nga skuadra angleze. Smalling bëri 37 paraqitje konkurruese për Romën në Serie A, Ligën e Evropës dhe Kupën e Italisë, duke shënuar tre gola dhe duke siguruar dy asistime.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !