Milan nis me shpejtësi transferimin e dy super lojtarëve

Milan fillon ‘sprintin’: Dy goditje në mesfushë pranë zyrtarizimit. Milan është shumë pranë një goditjeje në

Vuçiq paralajmëron: Serbia së shpejti nis ndërtimin dhe rindërtimin e spitaleve në Kosovë

Вучич: Serbia së shpejti nis ndërtimin dhe rindërtimin e spitaleve në Kosovë. Президент Сербии, Aleksandar

Dënohet me 2 mijë euro gjobë pasi mashtroi duke i marrë 10 mijë euro në emër të bamirësisë

Mashtroi duke i marrë 10 mijë euro në emër të bamirësisë, dënohet me 2 тысяча евро…

Ministri i Mbrojtjës s’tregon arsyen e pjesëmarrjes së Prindon Sadriut në “Defender Europe 2021”, Musliu kërkon shkarkimin e tij

Ministri Mehaj s’tregon arsyen e pjesëmarrjes së Prindon Sadriut në “Defender Europe 2021”, Musliu kërkon shkarkimin

Ramush Haradinaj me disa pyetje për Kurtin: Trego, a je për Asociacion gjeografik

Haradinaj me disa pyetje për Kurtin: Trego, a je për Asociacion gjeografik. Kreu i AAK-së dhe

Sahatqija e LDK-së kritikon Albin Kurtin: E ke publikuar të përmbysur simbolin e presidentit francez

Zyrtarja e LDK-së kritikon Albin Kurtin: E ke publikuar të përmbysur simbolin e presidentit francez. Zyrtarja

Nëna e Caroline Crouch kërkon kujdestarinë ekskluzive të mbesës, avokati: Në Athinë Lydia do të jetë vajza e vrasësit

Nëna e Caroline Crouch ka kërkuar kujdestarinë ekskluzive të mbesës, Lydia për ta marrë atë në

Zbulohet çfarë biseduan Benzema dhe Ronaldo në fushë

Benzema tregon se për çfarë bisedoi me Ronaldon në fushë. Karim Benzema ka treguar se ai

Learta po tenton të dobësohet, këso ushtrime po bën në palestër ajo

Она продолжает оставаться одним из самых обсуждаемых имен на публике.. Learta Jakupi u bë

Avdullah Hoti ka një porosi për Kryeministrin Kurti: Kujdesu për zbatimin e Marrëveshjes së Washingtonit, ndryshe s’do ta kesh gjatë në qeveri

Хоти: Kurti të kujdeset për zbatimin e Marrëveshjes së Washingtonit, ndryshe s’do ta ketë gjatë në

Ramush Haradinaj i kërkon Kurtit fillimin e procedurave për finalizimin e Demarkacionit me Malin e Zi

Haradinaj i kërkon Kurtit fillimin e procedurave për finalizimin e Demarkacionit me Malin e Zi. В…

Përplasen Zemaj e Vitia në Kuvend:

“Mashtrues ordiner”, “Po mundoheni të manipuloni” – përplasen Zemaj e Vitia në Kuvend. Deputeti i Lidhjes