Это'О рассказал о планах Барселоны с Месси

Eto’o: E di që Laporta ka një projekt interesant për Messin. Me Lionel Messin e vendosur

Aguero pritet t’i kryej testet mjekësore tw gjiganti evropian

Sergio Aguero pritet t’i bashkohet Barcelonës. Duket se hapi i radhës i Sergio Agueros në karrierën

Подтвержденный, Барселона ведет прямые переговоры с известным нападающим

Ожидается, что Мемфис Депай присоединится к Барселоне летом. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe

Lamtumirë Dybala, Juventus gjen zëvendësuesin

Ювентус: Largohet Dybala, vjen Aguero. Fatet e Sergio Agueros dhe Paulo Dybalas mund të lidhen pasi

Luftë e madhe, 5 klube bëjnë ofertë për Agueron

Sergio Agueros do të largohet në fund të sezonit nga Manchester City. Juventusi dhe Interi janë