Ryva shumë e zonja në kuzhinë, ja ҫka ka përgatitur sonte për iftar

“Shtrigat e natës”, vajzat ruse që tmerruan nazistët dhe hodhën në erë gjithçka (FOTOT)

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

“Shtrigat e natës”, vajzat ruse që tmerruan nazistët dhe hodhën në erë gjithçka (FOTOT)

Ryva është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundmi duket se është bërë shumë aktive në kuzhinë, e edhe sonte ka prezantuar me ushqimin e radhës që po përgatit sonte për iftar./ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !