Sabri Fejzullahu e ka ditëlindjen, Ermali e uron me fjalët me tw mira

Eksperti gjerman pret marrëveshje finale në Bruksel, pas rënies së presidentëve Trump dhe Thaçi

Sot shënon 73 vjetorin e lindjes, por për këngëtarin e madh Sabri Fejzullahun vërtetë vitet janë numra.

Kjo ngase ai ende është aktiv në muzikë duke i sfiduar edhe të rinjtë, shkruan portali rtv21.

Ermal Fejzullahu i cili përpos mbiemrit të të atit po trashëgon edhe profesionin e tij me të njëjtin sukses, sot ka uruar Sabriun me rastin e ditëlindjes. Si një djalë për babanë, por edhe si një kolegë për kolegun

Ermalin nuk ka kursyer fjalët më të mira për këngëtarin.

Urime ditlindja i pazavensushmi i Shqipetarise. I bofsh edhe 100 bashke me buzqeshjen tane e zemren e bardhe e tmire qe e ki . Je krenaria jone, e sa ma gjate jeta jote aq ma e bukur jeta jem . Te duam shume une , e padyshim edhe krejt Shqipetaret kudo qe jane ….” , ka shkruar Ermali në Facebook.

Eksperti gjerman pret marrëveshje finale në Bruksel, pas rënies së presidentëve Trump dhe Thaçi

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !