Sara ‘merr malin’ – si do të reagojë Ledri

Sara Hoxha pi verë në mal.

Partnerja e këngëtarit të njohur Ledri Vula, nuk bënë ndonjë gjë konkrete, ama fotot dhe Instagrami i pëlqejnë mjaftë, shkruan Kosovarja.

Sara, shpesh e gjen vetën të përfolur në median rozë, ku komentohet çdo moment i saj me të shoqin, të bijen dhe jo vetëm.

Shpesh, është komentuar edhe pamja dhe stili, origjina e saj, por edhe marrëdhënia me vjehrren, Xherin.

Se Sara është vajzë e kohës, por eshe e qejfit, e tregon edhe kjo foto ku ajo shihet duke pirë në natyrë.

Kjo nuk është hera e parë që Sara shihet me gotë në dorë.