Sara publikon foto duke e ushqyer vajzën me gji


Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Sara ka ndarë me ndjekësit nje foto ku shihet duke e ushqyer vajzën me qumësht gjiri./ORAinfo/


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...