Sellma e bën si ‘kukull’ Vjosa Osmanin, ky detaj merr vëmendjen


Grimerja e famshme shqiptare Sellma Kasumoviq përkujdeset për dukjen e Presidentes Vjosa Osmani.

Duke u bërë Vjosa zonja e parë e vendit, i ka gëzuar të gjithë duke marrë urime të shumta nga përkrahësit e saj.

Edhe Sellma me anë të një imazh bëri një urim të përzemërt, duke shprehur se është mjaftë krenare për të.

“Sa here e shikoj vjosa.osmani me kujtohet thenia e famshme e Michele Obames “When they go low, we go high”.

Dhe s’ka ku te shkoj me lart, ekselenca e saj, Presidentja e Kosoves, znj. Vjosa Osmani

Bashkevendasja ime, te uroj me zemer ta perfaqesosh Kosoven dhe njekohesisht Mitrovicen tone te dashur!

Te falenderoj nga zemra dhe ndihem e nderuar qe i beson duarve dhe punes se stafi tone.

Ti je zeri yne ” përfundoi ajo.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...