Shfrenohet Morena Taraku, me këtë vallëzim ja qet flakën Instagramit

Publikohet dosja me 15 faqe ku tregohen 5 shkeljet e bëra nga Kina kundrejt shteteve të tjera

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Koronavirusi e ka zë Morenën në Stamboll. Edhe gjatë izolimit ajo është shfaqur shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga me të ndryshmet.

As Morena nuk i ka shpëtuar ‘Tik-Tok-ut”.

Ajo ka publikuar se fundmi një video ku shfaqet duke vallëzuar me një pasion të madh.

Me këto lëvizje ajo do t’i shashtirsë meshkujt. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni dy video me poshtë të saj…

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !