Shkurta na njofton me vëllan e saj, po duken si ‘binjakë’

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka sjellë, kanë qenë shumë të dëgjuara nga publiku i saj i madh, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për punën e saj profesional, së fundmi Shkurta është komentuar më shumë për jetën e saj private.

Ajo ka disa muaj që është bërë nënë dhe jetën e saj tani po e vazhdon në Kosovë.

Krahas kujdesit për djalin e saj, Malin, Shkurta po kujdeset edhe për pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të vëllaut të saj.

Në këtë foto ata po duken kaq të ngjashëm me njëri-tjetrin. /ORAinfo/

Lajme me shume...