Shkurte Fejza shkon në fshatin Mushtisht, oborri i shtëpisë së saj merr vëmendjen

11 raste me koronavirus dhe 18 të shëruar sot në Kosovë

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, përcjell ORAinfo.

Shkurta nuk mungon me postime në rrjete sociale sidomos këtë kohë kur ajo dhe familja e saj janë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Si shumica e kosovarëve, edhe Shkurta në këtë kohë pandemie i është kthyer katunit. Ajo sot ka publikuar disa foto nga fshati i saj i lindjes, Mushtisht.

E veshur në mënyrë sportive, Shkurta shfaqet e oborrin e mbushur me gjelbërim në shtëpinë e saj në Mushtisht.

Si zakonisht, edhe kësaj here, Shkurta po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

11 raste me koronavirus dhe 18 të shëruar sot në Kosovë

11 raste me koronavirus dhe 18 të shëruar sot në Kosovë

11 raste me koronavirus dhe 18 të shëruar sot në Kosovë

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !