Shkurte Gashi merr dhuratën më të mirë nga burri

Burri i bën dhuratë luksoze Shkurte Gashit.

Shkurte Gashi u surprizua sot nga bashkëshorti i saj Alberti.

Ajo pranoi një orë të markës Rolex e që janë goxha luksoze dhe të kushtueshme.

Këngëtarja e ndau me ndjekësit në Instagram dhe e falënderoi burrin e saj publikisht.

Ndryshe, Shkurta dhe Alberti kanë një djalë njëvjeçar i cili quhet Mal.

E gëzofsh orën!

Lajme me shume...