Home / SHOWBIZ / Seldi e bën një gjest të çuditshëm: Inqizon motrën e Mimozës derisa ajo…
Auto-Skicë

Seldi e bën një gjest të çuditshëm: Inqizon motrën e Mimozës derisa ajo…

Seldi dhe Mimoza bënë bujë në fillim më publikimin e lidhjes e më pas me befasinë e fejesës së papritur, përcjell ORAinfo.

Dyshes në çdo udhëtim po i bashkohen edhe motra e Mimozës me burrin e saj.

Por, në tavolinën e përbashkët ku ishin të ulur, Seldi bën një gjest të çuditshëm.

Derisa ajo ka në dorë telefonin dhe e pavetdijshme që Seldi po e inqizon ajo pa veten në Instagram.

Këtë me siguri nuk do t’ia falë atij./ORAinfo/

Auto-Skicë
Auto-Skicë
Auto-Skicë
Auto-Skicë
Auto-Skicë
Auto-Skicë
Auto-Skicë
Auto-Skicë
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 23, 2017 3:03 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=89649
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Seldi e bën një gjest të çuditshëm: Inqizon motrën e Mimozës derisa ajo… Seldi e bën një gjest të çuditshëm: Inqizon motrën e Mimozës derisa ajo…Rating: 4.8