Home / SHOWBIZ / A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj

A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj

A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj

orainfo.net/category/magazina

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar projektin më të ri në bashkëpunim me Bujar Qamilin, i cili po pëlqehet mjaftë shumë.
Por, fansat e saj kanë vërejtur një detaj interesant që ajo bën nëpër videoklipe.

Shikoni vet pamjet më poshtë./ORAinfo/

orainfo.net/category/magazina

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 11:09 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225012
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e sajRating: 4.8