Home / SHOWBIZ / A e mbani mend Palomën…Nuk do ta besoni si duket ajo tani, pas 14 vitesh…(FOTO)
A e mbani mend Palomën…Nuk do ta besoni si duket ajo tani, pas 14 vitesh…(FOTO)

A e mbani mend Palomën…Nuk do ta besoni si duket ajo tani, pas 14 vitesh…(FOTO)

A e mbani mend Palomën…Nuk do ta besoni si duket ajo tani, pas 14 vitesh…(FOTO)Seriali “Cuando seas mía” (Kur të jesh e imja), është serial latino-amerikan, i cili u shfaq para 14 vitesh në Kosovë, dhe ishte shumë i pëlqyer nga publiku,.

Paloma ishte një vajzë shumë e bukur, por edhe tani pas kaq vitesh bukuria e saj nuk ka humbur fare.

Shikoni se si duket tani ajo…

A e mbani mend Palomën…Nuk do ta besoni si duket ajo tani, pas 14 vitesh…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A e mbani mend Palomën…Nuk do ta besoni si duket ajo tani, pas 14 vitesh…(FOTO) A e mbani mend Palomën…Nuk do ta besoni si duket ajo tani, pas 14 vitesh…(FOTO)Rating: 4.8