Home / SHOWBIZ / A është Marina Fara shtatzënë? Kjo foto i zbulon të gjitha

A është Marina Fara shtatzënë? Kjo foto i zbulon të gjitha

A është Marina Fara shtatzënë? Kjo foto i zbulon të gjitha

orainfo.net/category/magazina

Marina Fara do të bëhet nënë.

Të paktën kështu duket nga disa foto të siguruara nga portali “JOQ”, ku Marina shfaqet teksa kryen kontrollet pranë gjinekologes.

Burime pranë saj kanë konfirmuar lajmin e shtatzënisë dhe tregojnë se Marina ndodhet në muajin e tretë të pritjes së ëmbël.

Prej disa kohësh, Marina Fara tregoi përmes disa fotove në profilin e saj në “Instagram” se ishte lumturisht e dashuruar me një djalë, identitetin e së cilit e mbante sekret.

Mirëpo të njëjtat burime pranë saj, shprehen se djali që i ka rrëmbyer zemrën vajzës së Eli Farës, është me origjinë nga Laçi dhe për herë të parë janë publikuar imazhe të plota të tij.

orainfo.net/category/magazina

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 9:28 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224923
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A është Marina Fara shtatzënë? Kjo foto i zbulon të gjitha A është Marina Fara shtatzënë? Kjo foto i zbulon të gjithaRating: 4.8