Home / SHOWBIZ / A ju kujtohet Almeda? Do t’iu befason me dukje pa grim (FOTO)

A ju kujtohet Almeda? Do t’iu befason me dukje pa grim (FOTO)

A ju kujtohet Almeda? Do t’iu befason me dukje pa grim (FOTO)Modelja dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi, ka bërë një veprim të cilin jo shumë vajza ‘guxojnë’ ta bëjnë sot.

Duke pozuar nga plazhi, Almeda u shfaq tërësisht pa grim, duke e treguar kështu bukurinë natyrale, shkruan lajmi.net.
Sipër fotos në të cilën Almeda ka bllokuar komentet e ndjekësve, ajo ka treguar që nuk ka përdorur grim.

Bukuroshja është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, të cilët e kurorëzuan dashurinë e tyre në fillim të këtij viti.

A ju kujtohet Almeda? Do t’iu befason me dukje pa grim (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A ju kujtohet Almeda? Do t’iu befason me dukje pa grim (FOTO) A ju kujtohet Almeda? Do t’iu befason me dukje pa grim (FOTO)Rating: 4.8