Home / SHOWBIZ / Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksoze
Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksoze

Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksoze

Adelina Tahiri ka pësuar shumë ndryshime në pamje gjatë shtatzanisë.

Këngëtarja nga Maqedonia tanimë nuk e ka problem edhe të publikojë fotografi pa grim, përcjell ORAvip.

 Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksoze

Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksoze

fundi Adelina ka publikuar një foto ku shihet pa grim dhe fytyra e saj nuk është aspak në formë. /ORAvip/

Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksoze

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:46 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165557
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksoze Adelina me mëngjes tregon jetën e saj luksozeRating: 4.8