Home / SHOWBIZ / Adelina merr burrin dhe djalin, në këtë vend po e shijon këtë fundvit

Adelina merr burrin dhe djalin, në këtë vend po e shijon këtë fundvit

Adelina merr burrin dhe djalin, në këtë vend po e shijon këtë fundvit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina Tahiri dhe burri i saj maqedonas, si duket sot kanë marrë djalin dhe janë nisur prapë në një pushim, e kësaj here në Vjenë.

Ajo edhe pse u komentua shumë keq për lidhjen e saj me burrin maqedonas, ajo vendosi të mos I dëgjojë dhe ta shijon kohën me djalin e burrin, përcjell ORAinfo.

I kemi parë shumë bashkë në këtë kohë por sot ata kanë dalë jashtë vendit dhe po e shijojnë këtë kohë dhjetori në Vjenë.

E rrugët e këtij qyteti i ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 2:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381585
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina merr burrin dhe djalin, në këtë vend po e shijon këtë fundvit Adelina merr burrin dhe djalin, në këtë vend po e shijon këtë fundvitRating: 4.8