Home / SHOWBIZ / ‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitet
Auto Draft

‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitet

‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitet

Alina Boz është aktorja ruso-turko që për shkak të pamjes së saj ajo i lë gojëhapur të gjithë, shkruan ORAinfo.‘Hazall e cila me rolin e saj u bë shumë e popullarizuar që nga seriali ’Fatet e kryqezuar’.

Auto Draft
‘Hazall’ për veç se është aktore ajo talen e ka dhe muzikën, të cilën e do dhe e bënë me shumë qef.

Edhe pse në seria është tejet negative dhe aspak e dashur me të tjerët, në jetën reale jeta e “Hazall” është krejt e ndryshme, ajo është shumë e dashur./ORAinfo/

Auto DraftAuto Draft

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 3:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225151
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitet ‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitetRating: 4.8