Home / SHOWBIZ / ‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!
‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!

‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur nga roli i saj si Pajtesa në serialin vendor ‘Ҫka ka shpija, shkruan ORAvip.

‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!

Lirisht mund të themi se me rolin dhe të folurit karakteristike, Pajtesa ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikut, duke u pëlqyer tej mase.

Fiona në jetën e përditshme është një femër seksi dhe mund të radhitet në mesin e më të bukurave nga fytyrat televizive në vendin tonë.

‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!

‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!

Ne rrjetin social është shumë aktive ku dhe poston imazhe te shumta.

Megjithatë shquhet për llukun dhe pamjen unike e që padyshim merr shumë komente pozitive nga fansat që ka.

Në llogarinë ‘Instagram’ numëron mbi 32 mijë ndjekës./ORAvip/

‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180807
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot! ‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!Rating: 4.8