‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër – Kosova Today News
Home / SHOWBIZ / ‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër
‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër

‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër

Aktorja Adriana Matoshi ani pse ka arritur një karrierë të suksesshme po vazhdon të jetë një femër shumë modeste.

Ajo ani pse është nënë ekatër fëmijëve duket si një vajzë e re dhe këtë e dëshmon jo vetëm nga pamja po edhe nga stili i të jetuarit, shkruan lajmi.net

Tash kur vajza e madhe Kaona është rritur ato janë bërë si shoqe sa për të shkuar bashkë edhe në diskotekë.

Në një imazh të publikuar së fundmi nga aktorja shihet se mbrëmë janë argëtuar në njërën nga diskotekat në kryeqytet.

‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër
‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër
‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër
‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetër ‘Sasa’ befason me vajzën e sajnë diskotekë, por vëmendja është diku tjetërRating: 4.8