Home / SHOWBIZ / ‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani
‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani

‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani

‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani

Aktorja e njohur turke Hazal Filiz Kucukose e cila u bë e njohur që nga roli i saj me emrin ‘Zynep’, shkruan ORAinfo.

‘Zynep’ka luajtur në serialin ‘Kara Sevda’ e cila që nga ajo kohë nuk lë ditë pa u komentuar në shtypin rozë.

‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani
Në rrjetin social Instagram ësht1% shumë aktive dhe publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Zeynep para disa muajve është ndarë nga bashkëshorti i saj e për të zëvendësuar këtë boshllëk ajo ka dy banorë të rinjë në shtëpinë e saj.

Në një fotografi ‘Zeynep’ shfaqet pranë një bregdeti dhe ka treguar edhe një herë sa shumë i do kafshët./ORAinfo/

‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 4:24 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225280
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron tani ‘Zeynep’ u nda nga bashkëshorti, por ja kë dashuron taniRating: 4.8