Home / SHOWBIZ / Çfarë ka ndodhur!? Sahidja në zi…
Çfarë ka ndodhur!? Sahidja në zi…

Çfarë ka ndodhur!? Sahidja në zi…

Çfarë ka ndodhur!? Sahidja në zi…

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, të cilat gjithmonë jemi mësuar t’i shohim shumë elegante.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se është veshur e tëra në të zeza.

Edhe e tillë Sahidja po duket shumë bukur…/ORAinfo/

Çfarë ka ndodhur!? Sahidja në zi…

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 19, 2018 6:57 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=150327
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Çfarë ka ndodhur!? Sahidja në zi… Çfarë ka ndodhur!? Sahidja në zi…Rating: 4.8