Home / SHOWBIZ / Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat
Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat

Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat

Shpat Kasapit duket se më nuk po i bën përshtypje ish e dashura e tij po martohet.

Shpati ka filluar ‘aktivitetin’ e tij me një stil krejt të ri të frizurës, përcjell ORAvip.

Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat

Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat

Njihet si ‘loqkomani’ i skenës dhe Shapit gjithmonë është i rrethuar nga ‘shoqet’.

Disa fotografi të fundit të tij tregojnë për një mënyrë të re se si i mban flokët së fundi Shpati./ORAvip/

Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:09 am ne link https://kosovatoday.com/?p=156357
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femrat Afërdita po martohet, por shikoni me çfarë frizurë po del Shpat Kasapi tani për t’i joshur femratRating: 4.8