Home / SHOWBIZ / Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?
Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?

Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?

Afrona Dika tashmë është bërë njëra ndër vajzat e cila pothuajse çdo ditë është pjesë e medies rozë, shkruan Kosovarja.

Për të flitet në detaje sikurse për çdo fytyrë tjetër publike. Edhe pse Afrona nuk është pjesë e muzikës apo aktrimit, ajo gëzon famën si shumë këngëtare e aktore tona.

Dhe krejt kjo fal lidhjes saj me këngëtarin Blerim Muharremi – Blero. Afrona ka mbledhur një numër të konsideruar ndjekësish nëpër rrjetet sociale, të cilët e pëlqejnë shumë, madje ka edhe nga ta e kritikojnë ndonjëherë kur bukuroshja Dika nuk ia qëllon me paraqitjen e saj.

E fundit është një foto ku Afrona duket shumë bukur, por, duket se dikujt nga ndjekësit e saj i ka rënë në sy një detaj tek gjoksi i Dikës, dhe ka shpreh një lloj dyshimi mos ia ka lëshuar “mbushja” Afronës!

Po ju si mendoni; e  ka gjoksin në formë Afrona apo ia ka lëshuar?

Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?
Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?
Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?
Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 20, 2017 9:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=88695
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj? Afronës i ‘shkrihet’ gjoksi, çka i ndodhi asaj?Rating: 4.8