Home / SHOWBIZ / Aktori Morgan Freeman kërkon falje pas akuzave për ngacmim seksual

Aktori Morgan Freeman kërkon falje pas akuzave për ngacmim seksual

Bella Hadid obligon The Weekend të fshijë çdo dëshmi të lidhjes me Selena Gomez

Aktori amerikan Morgan Freeman ka kërkuar falje publike pas akuzave të bëra në drejtim të tij për ngacmime seksuale.

Në reagimin e tij të lëshuar ai thotë se nuk ka dashur asnjëherë ta bëjë dikë të ndihet i parespektuar apo jorehatshëm.

Në një deklaratë publike të mëngjesit të kësaj të enjte 80 vjeçari thotë:

”Secili që njeh mua dhe që ka punuar me mua, e di se unë nuk jam ai person që ofendoj dikë apo e bëj dikë të ndihet keq”.

Në një raport të botuar nga CNN, disa gra pohuan se ishin viktima të ngacmimit dhe sjelljes së papërshtatshme nga aktori 80-vjeçar.

Në raport, dy gra duke përfshirë një asistente regjisori në Going In Style, thanë se u prekën pa dëshirë nga aktori.

Gruaja deklaroi se aktori kishte bërë komente në lidhje me pamjen dhe veshjen e saj dhe se pozicionoi dorën mbi kurrizin e saj.

Ajo poashtu tha se ai e pyeste nëse kishte veshur të brendshme.

The post Aktori Morgan Freeman kërkon falje pas akuzave për ngacmim seksual appeared first on ABC24.AL.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 25, 2018 4:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=188021
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Aktori Morgan Freeman kërkon falje pas akuzave për ngacmim seksual Aktori Morgan Freeman kërkon falje pas akuzave për ngacmim seksualRating: 4.8