Home / SHOWBIZ / Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e martesës

Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e martesës

Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e martesës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nicole Kidman dhe bashkëshorti i saj, këngëtari australian, Keith Urban, festojnë 12 vjetorin e martesës.

Cifti ka dy fëmijë dhe duken më të lumtur se kurrë.

Me anë të një videoje të postuar në rrjetin social Instagram aktorja e Hollywood-it shkruan: ‘Kujtoj 12 vjet më parë kur ishim në kishë në Manly, Australi. Më duket sikur ishte dje. Jam një grua me fat. Urime përvjetorin zemër’, ka shkruar Nicole shoqëruar me momente nga ceremonia në kishë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 26, 2018 8:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=236270
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e martesës Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e martesësRating: 4.8