Home / SHOWBIZ / Albani me familje foto pranë bredhit, por Fjolla është ende në zi për nënën

Albani me familje foto pranë bredhit, por Fjolla është ende në zi për nënën

Albani me familje foto pranë bredhit, por Fjolla është ende në zi për nënën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me familje pranë pemës së Vitit të Ri.

Por, që nga koha kur ka humbur nënën, ajo është shfaqur tërë kohën e pagrimosur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 7:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381785
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Albani me familje foto pranë bredhit, por Fjolla është ende në zi për nënën Albani me familje foto pranë bredhit, por Fjolla është ende në zi për nënënRating: 4.8