Home / SHOWBIZ / Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan i bëjnë Tiranës një dhuratë të veçantë

Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan i bëjnë Tiranës një dhuratë të veçantë

Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan i bëjnë Tiranës një dhuratë të veçantë

Almeda Abazi, ish-Miss Shqipëria, e cila jeton në Stamboll, prej disa muajsh ka qëndruar në Tiranë ku ka marrë pjesë në drejtimin e ‘Dancing With the Stars’.

Në finale bukuroshes i është bashkuar dhe bashkëshorti, aktori turk Tolgahan Sayisman. Ditë më parë ajo dhe Tolgahan kanë bërë një dhuratë për qytetin e saj, Tiranën.

Çifti ka mbjell një pemë dhe emrat e tyre janë vendosur pranë saj. Almeda ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, duke e shoqëruar me një shkrim:

“Tirona ime e bukur, qyteti ku hodha hapat e para aty ku jetova fëmijërinë time naive, kur te shoh ty trupin ma pershkrojne ndjesi te ndryshme kujtime pafund. Sot u ktheva tek ti qyteti im i dashur me një fidan te cilin po e mbjell ne token tende te lodhur nga stuhira te ndryshme. Unë u largova nga ti por pemën time po ta le ty amanet qyteti im i bukur TIRONA. Faleminderit.”

kryeqytet është kthyer në traditë mbjellja e një pemë dhe gjelbërim nga personazhe të njohur të ekranit.

Tirona ime e bukur, qyteti ku hodha hapat e para aty ku jetova femijerine time naive, kur te shoh ty trupin ma pershkrojne ndjesi te ndryshme kujtime te pafund.Sot u ktheva tek ti qyteti im i dashur me nje fidan te cilin po e mbjell ne token tende te lodhur nga stuhira te ndryshme. Une u largova nga ti por pemen time po ta le ty amanet qyteti im i bukur TIRONA KohaJone ShowBizKohaJone ShowBiz Faleminderit @erionveliaj KohaJone ShowBizKohaJone ShowBiz

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 10, 2018 11:56 am ne link https://kosovatoday.com/?p=218445
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan i bëjnë Tiranës një dhuratë të veçantë Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan i bëjnë Tiranës një dhuratë të veçantëRating: 4.8