Home / SHOWBIZ / Ana “djeg” sërish “Instagram”-in, poston foto provokuese

Ana “djeg” sërish “Instagram”-in, poston foto provokuese

Ana “djeg” sërish “Instagram”-in, poston foto provokuese

Nuk është hera e parë që aktorja e njohur, Ana Lika poston foto
me mbishkrime në “Instagram”, që janë mjaftueshëm provokuese. Pas fotos toples në ballkon, një tjetër foto provokuese pason tani në faqen e saj në “Instagram”.

Ajka një kopje e Bes Kallakut apo Xhensilës? Kimikati zbulon kujt i ngjan vajza

“Nxirja do të zhduket, por kujtimet do të mbeten përgjithmonë”, shkruan aktorja në një nga fotot. Edhe pse bust, me buzët e kuqe dhe me cigare në gojë, ajo duket tepër joshëse dhe provokuese. Të shohim cili do të jetë provokimi i radhës!

The post Ana “djeg” sërish “Instagram”-in, poston foto provokuese appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com July 14, 2018 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=252605
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ana “djeg” sërish “Instagram”-in, poston foto provokuese Ana “djeg” sërish “Instagram”-in, poston foto provokueseRating: 4.8