Home / SHOWBIZ / Ariana bëhet si princeshë, Ermali do të dashurohej edhe një herë në të (Foto)

Ariana bëhet si princeshë, Ermali do të dashurohej edhe një herë në të (Foto)

Ariana bëhet si princeshë, Ermali do të dashurohej edhe një herë në të (Foto)Ariana Fejzullahu na befason shpesh me pamjen e saj, e cila shpeshherë paraqitet ndryshe, përcjell ORAinfo.

Në një fotografi ajo shihet me një kurorë në kokë, dhe fustan ngjyrë rozë, që e bën të duket si një princeshë.

Ariana kaq e bukur duket në të, sa Ermalin do ta joshte edhe njëherë./ORAinfo/

Ariana bëhet si princeshë, Ermali do të dashurohej edhe një herë në të (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ariana bëhet si princeshë, Ermali do të dashurohej edhe një herë në të (Foto) Ariana bëhet si princeshë, Ermali do të dashurohej edhe një herë në të (Foto)Rating: 4.8