Home / SHOWBIZ / Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit
Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit

Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit

Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako.

“Xing.al” ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë.

Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit

Nuk dihet ende arsyeja e arrestimit të koreografit, por na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar.

Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 4:34 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225345
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertit Arrestohet Albi Nako, forca të armatosura të policisë shokojnë të gjithë në mes të koncertitRating: 4.8