Home / SHOWBIZ / Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur
Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur

Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur

Këngëtarja Arta Bajrami shumë shpejt do të bëhet nënë për të tretën herë.

Ajo ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzënisë ndërsa këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie në InstaStory, shkruan lajmi.net

Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur
Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur

‘Në muajin e nëntë të shtatzënisë’ shkruan tek fotografia e postuar. Kujtojmë se Arta dhe bashkëshorti i saj Xhemajl Sekiraqa i kanë edhe një vajzë dhe djalë bashkë.

Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur
Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur
Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur
Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com November 27, 2017 7:42 am ne link https://kosovatoday.com/?p=105460
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshur Arta Bajrami nëntë muaj shtatzënë, ja sa është shëndoshurRating: 4.8