Home / SHOWBIZ / A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturës
A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturës

A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturës

Maturantëve e sidomos femrave u merr shumë kohë përzgjedhja e asaj se çfarë do të veshin në mbrëmjen e maturës.

Disa duan të duken bukur, disa tërheqë e disa prej tyre të veçantë, shkruan ORAvip.

A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturës

E maturantja në foto ka arritur t’i gërshetoj të trija këto elemente në një, me fustanin, grimin dhe stilin e saj të flokëve./ORAvip/

A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturësA është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturës

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:35 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180946
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturës A është ky fustani me unik në mbrëmjen e maturësRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other