Home / SHOWBIZ / Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja
Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja

Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja

Melisa Pamuk konsiderohet një prej femrave më të bukura në Turqi, e cila edhe është kurorëzuar me titullin e më të bukurës.

‘Asu’ është roli me të cilin do ta mbajnë mend publiku shqiptar, përcjell ORAvip.

Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja

Melisa ka gjetur të dashurin i përgjigjet pamjes së saj, Tolga dhe ajo janë çifti më ideal në ekranin turk.

Aktorja kishte ditëlindjen ndërsa një tortë e bukur për ditëlindje i erdhi nga ai.

Për më shumë shikoni si festuan çifti. /ORAvip/

Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja

Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 16, 2018 1:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165547
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyeja Asu merr një dhuratë të madhe nga i dashuri i saj, kjo është arsyejaRating: 4.8