Home / SHOWBIZ / Babai i Ritës krenar që vajza e tij që vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai… (Video)
Babai i Ritës krenar që vajza e tij që vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai… (Video)

Babai i Ritës krenar që vajza e tij që vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai… (Video)

Me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita Ora mbajti një koncert në Prishtinë, shkruan ORAinfo.

Qytetarët ishin shumë të entuziazmuar dhe e kaluan për mrekulli atë natë.

Befasia e Ritës për të gjithë shqiptarët ishte vallëzimi me vallen e Shotës, i cili ‘mahniti’ publikun kosovar.

E për këtë kanë qenë krenarë edhe prindërit e saj.

Këtë e ka dëshmuar babai i saj përmes postimit të një videoje në Instagram…/ORAinfo/

Babai i Ritës krenar që vajza e tij që vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai… (Video)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 19, 2018 6:58 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=150331
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Babai i Ritës krenar që vajza e tij që vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai… (Video) Babai i Ritës krenar që vajza e tij që vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai… (Video)Rating: 4.8