Home / SHOWBIZ / Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse
Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Modelja  e njohur kosovare Dhurata Lipovica e cila me linjat trupore po vazhdon qe ti mahnit te gjithë, shkruan ORAinfo. 

Bukuroshja merr vëmendje të madhe sa herë që pozon para aparatit.

Edhe pse është nënë ajo gëzon linjat trupore shumë te bukura .

Ne rrjetin social Instagrma ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me shumë shije.

Fustani me ngjyrë te bardh dhe te zezë, modeles ia shfaqe linjat bukur mirë.

Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Ndryshe modelja është e martuar me aktorin e njohur Finsik Ademi./ORAinfo/

Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180794
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëseRating: 4.8