Home / SHOWBIZ / Bashkëshorti i princeshës spanjolle përfundon në burg

Bashkëshorti i princeshës spanjolle përfundon në burg

Bashkëshorti i princeshës spanjolle përfundon në burg

Publikohen pamjet/ Kjo është studioja e programit të ri të Turjan Hyskës në Klan

Gjykata në Palma de Majorka i dha sot bashkëshortitprinceshës spanjolle Kristina, Inaki Urdangarin, afat pesëditorë para se te fillojë vuajtjen e dënimit prej 5 vitesh.

Inaki Urdangarin, i cili jeton me princeshën spanjolle Kristina dhe katër fëmijët e tyre në Zvicër, u paraqit para gjykatës për t’u njoftuar se kur ai do të fillonte të vuante dënimin, trasnmeton Reuters.

Gjykata më e ulët e kishte gjetur princeshën Cristina, gruan e Urdangarin dhe motrën e mbretit, jo fajtorë për akuza penale, por e gjobiti rreth 312.000 dollarë për përfshirjen e saj në bizneset e bashkëshortit të saj. Sot, Gjykata e Lartë e uli atë shumë në gjysmë.

The post Bashkëshorti i princeshës spanjolle përfundon në burg appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 4:28 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224651
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bashkëshorti i princeshës spanjolle përfundon në burg Bashkëshorti i princeshës spanjolle përfundon në burgRating: 4.8