Home / SHOWBIZ / Bebe e Rita ia qesin ‘flakën’ Amerikës, veshja e tyre bije në `sy`
Bebe e Rita ia qesin ‘flakën’ Amerikës, veshja e tyre bije në `sy`

Bebe e Rita ia qesin ‘flakën’ Amerikës, veshja e tyre bije në `sy`

Bebe Rexha dhe Rita Ora, tashmë janë dy yjet e skenës muzikore botërore.

Me paraqitjet e tyre dhe zërin e veçantë ato tashmë kanë lënë gjurmë në arenën ndërkombëtare, përcjell ORAvip.

fundmi, të dyja këngëtaret shqiptare ishin pjesë e një ceremonie të veçantë e cila u mbajtë në Californi.

Ty dyja së bashku u ngjitën në skenë dhe ndanë një çmim të rëndësishëm… Duhet cekur se vëmendje të madhe morën veshja e tyre…/ORAvip/

Bebe e Rita ia qesin ‘flakën’ Amerikës, veshja e tyre bije në `sy`Bebe e Rita ia qesin ‘flakën’ Amerikës, veshja e tyre bije në `sy`

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:14 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156100
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bebe e Rita ia qesin ‘flakën’ Amerikës, veshja e tyre bije në `sy` Bebe e Rita ia qesin ‘flakën’ Amerikës, veshja e tyre bije në `sy`Rating: 4.8